mr. Gerlinde Sanders
advocaat en mediator Lys Advocaten
De uitspraak gaat over onwaardigheid: als je als erfgenaam iemand ombrengt en je wordt er onherroepelijk voor veroordeeld dan ben je onwaardig.
De uitspraak gaat over onwaardigheid: als je als erfgenaam iemand ombrengt en je wordt er onherroepelijk voor veroordeeld dan ben je onwaardig. Maar wat nu als vast staat dat je de doodslag/moord pleegde maar ontslagen wordt van alle rechtsvervolging, bijvoorbeeld vanwege een psychische stoornis.
De kwestie is zeer actueel vanwege de Grinwis-zaak die nu in de kranten staat. De partner van de overleden Grinwis kan niet meer worden veroordeeld omdat zij zelfmoord pleegde. Wat nu? en wie erft?
Nog geen account? Maak een account aan
Schrijf je nu in voor Legalflix en krijg direct toegang tot video’s en on-demand webinars.
Tevens krijgt u toegang tot alle live webinars, waar- onder de succesvolle serie De Hoge Raad besproken, diverse Journaals en de actualiteiten webinars van legalflix.
Heeft u al een account? Log hier in