mr. Désirée Dexters
advocaat Paulussen Advocaten NV
Wanneer huurder in geval van renovatie genoodzaakt is om te verhuizen en verhuurder een volledig ingerichte en gestoffeerde wisselwoning aanbiedt, kan huurder geen aanspraak maken op de minimumbijdrage aan verhuis- en inrichtingskosten zoals bedoeld in artikel 7:220 lid 5 en lid 6 BW.
Wanneer huurder in geval van renovatie genoodzaakt is om te verhuizen en verhuurder een volledig ingerichte en gestoffeerde wisselwoning aanbiedt, kan huurder geen aanspraak maken op de minimumbijdrage aan verhuis- en inrichtingskosten zoals bedoeld in artikel 7:220 lid 5 en lid 6 BW. Er moet sprake zijn van een redelijk en passende voorziening gelet op de persoonlijke omstandigheden van de huurder. Dit vraagt een maatwerkoplossing. Ook indien de huurder geen gebruik maakt van de redelijk en passende voorziening geldt dat geen aanspraak gemaakt kan worden op de minimumbijdrage.
Nog geen account? Maak een account aan
Schrijf je nu in voor Legalflix en krijg direct toegang tot video’s en on-demand webinars.
Tevens krijgt u toegang tot alle live webinars, waar- onder de succesvolle serie De Hoge Raad besproken, diverse Journaals en de actualiteiten webinars van legalflix.
Heeft u al een account? Log hier in