Klassikaal

Startdatum: vrijdag 08-12-2023 | 08:00 uur - 13:30 uur | 2 dag(en)


Dit betreft een meerdaagse cursus en bevat meerdere cursussen/webinars. Als u op de button 'planning' klikt, vindt u hier een overzicht van de cursussen/webinars in deze bundel.


Arbeidsrecht in het hartje van Legal Londen met een top line-up. De belangrijkste leerstukken arbeidsrecht worden besproken. Prof. dr. Ruth de Bock, mr. Mirjam de Blécourt en Prof mr. Leonard Verburg. De sprekers nemen ook de actualiteiten met u door.

We beginnen met een dinerbuffet in The Inner Temple. De volgende dag zullen de colleges ook plaatsvinden in the  Inner Temple. In de avond zal het formal dinner in The Supreme Court zijn.

Special guest speaker: The Right Honourable Lord Hodge

Op de hoogte blijven



Mijn onderdeel zal gaan over iedere vorm van grensoverschrijdend gedrag, van pesten tot seksuele intimidatie. Wat zijn de juridische stappen die genomen moeten worden. Er zal ook worden ingezoomd op investigations, waarbij een praktisch stroomschema zal worden uitgereikt. Handige do’s en don’ts zullen besproken worden en een overzicht van de jurisprudentie over de afgelopen vijf jaar zal uiteraard niet ontbreken. Aan de hand van jurisprudentie zullen tips worden gegeven over hoe je met dit onderwerp om kunt gaan in de dagelijkse juridische praktijk. Er zal uiteraard ruimte zijn voor interactie.
— mr. Mirjam de Blécourt - Wouterse advocaat en partner Baker McKenzie Amsterdam N.V. voormalig lid van de Eerste Kamer der Staten-Generaal van Nederland





Onderwerpen

  • Het gaat toch mis en nu?
  • Waar staan we op dit moment?