AvdR meets: F1 Monza en Milaan

PO punt(en): 10

Locatie: Milaan

Max aantal deelnemers: 20

Doelgroep: Bedrijfsjuristen, Advocaten

Niveau: Verdieping en actualiteiten

Rechtsgebiedenregister: Verbintenissenrecht

Een race-weekend combineren met het contractenrecht. Er zijn meer overeenkomsten dan u wellicht zou denken! Sterker nog, het contractenrecht is net als een race-weekend: iedereen richt zich op de race op zondag, maar er gebeurt natuurlijk nog veel meer. Net als de race begint ieder contract met de vrije training: de onderhandelingen over de overeenkomst. In die precontractuele fase kan het contract worden gemaakt en gebroken. In een vrije training is het niet anders; daarin worden belangrijke piketpalen geslagen met het oog op de uiteindelijke race.  

Vervolgens vindt de kwalificatie plaats en weten partijen waar ze in de race staan. Datzelfde geldt in het contract: bij het sluiten van de overeenkomst weten partijen waar ze zich aan binden en wat hun positie is.

In de race vindt het spektakel plaats: wie staat op welke plek, wat gebeurt er met (race-)incidenten en wie heeft dan waar recht op? Wordt een gele vlag gezwaaid of een rode of zelfs een zwarte vlag? In het contract is dat niet anders, waar de schuldeiser een heel palet aan remedies ten dienste staan om zijn tekortschietende schuldenaar aan te spreken.

In deze cursus nemen Daan Beenders en Jan Spanjaard u mee langs de chronologie van het contract: van de precontractuele fase, langs de inhoud van de overeenkomst tot het voortijdig einde van het contract. Zij doen dit met veel oog voor de actuele rechtspraak en de actuele ontwikkelingen. Zij geven tips & tricks voor het inrichten van contracten, waaronder ook de meer exotische clausules zoals reputatieclausules en MAC-clausules.

Klik hier voor de flyer

Kosten

€2.600,00 (excl. btw), incl. studiemateriaal | Rechtstreekse vlucht Amsterdam-Milaan v.v. | Luchthavenbelastingen en vliegbelasting 2022 | 1 stuk handbagage | Transfer luchthaven – hotel v.v. | 3 nachten verblijf in 4-**** Hotel Andreola | Toegangskaart Grand Prix Italië, categorie: Tribune GF 11/12 | Touringcar vervoer van en naar het circuit op zondag | 10 PO punten

Programma

Vrijdag 9 september 2022
08.50 uur: Vertrek Amsterdam
10.35 uur: Aankomst Malpense
De gehele middag vrij
20.00 uur: Avond diner Restaurant Don Liander

Zaterdag 10 september 2022
08.00 - 13.30 uur: College inclusief koffiebreaks
Middag en avond zelf in te vullen

Zondag 11 september 2022
Naar circuit Monza
15.30 uur: Huldiging winnaar Lewis Hamilton
20.00 uur: diner Restaurant Chatulle

Maandag 12 september 2022
08.00 -13.30 uur: College inclusief koffiebreaks
16.00 uur: Vertrek Malpensa
17.55 uur: Aankomst Amsterdam

Op de hoogte blijven over AvdR meets: F1 Monza en Milaan

Programma

Verdieping contractenrecht | dag 1 (klassikaal)

mr. drs. Jan Spanjaard | mr. Daan Beenders

zaterdag 10-09-2022 | 08:00 uur - 13:30 uur

September 2022

Milaan

Onderwerpen

  • Precontractuele fase
  • Totstandkoming overeenkomst
  • Kwalificatie en uitleg van overeenkomsten
  • Algemene voorwaarden
  • Online zakendoen
  • Tekortkoming en remedies
  • Ontbinding en opzegging
  • Overeenkomst en faillissement
  • Maatschappelijk verantwoord ondernemen en reputatie

sluiten -

meer info +

Verdieping contractenrecht | dag 2 (klassikaal)

mr. drs. Jan Spanjaard | mr. Daan Beenders

maandag 12-09-2022 | 08:00 uur - 13:30 uur

September 2022

Milaan

Onderwerpen

Vervolg dag 1:

  • Precontractuele fase
  • Totstandkoming overeenkomst
  • Kwalificatie en uitleg van overeenkomsten
  • Algemene voorwaarden
  • Online zakendoen
  • Tekortkoming en remedies
  • Ontbinding en opzegging
  • Overeenkomst en faillissement
  • Maatschappelijk verantwoord ondernemen en reputatie

sluiten -

meer info +

Spreker(s)

Jan-Spanjaard.jpg
mr. drs. Jan Spanjaard

advocaat facily LAW advocatuur

Bekijk profiel
Roundel-1.jpg
mr. Daan Beenders

partner De Brauw Blackstone Westbroek, plaatsvervangend rechter Rechtbank Noord-Holland

Bekijk profiel