Klassikaal
Startdatum: maandag 30-09-2024 | 08:00 uur - 13:30 uur | 5 dag(en)
Dit betreft een meerdaagse cursus en bevat meerdere cursussen/webinars. Als u op de button 'reisadvies' klikt, vindt u hier een overzicht van de cursussen/webinars in deze bundel.
Waarom deze AvdR studiereis
- Al uw opleidingspunten NOvA of KNB in 4 dagen
- Top docenten
- EXTRA GRATIS 5 PO punten cursus zekerheden! Optioneel aangeboden door de AvdR
- Deelnemers beoordelen de studiereis met een 9,1, zie recensies
- Een openingsdiner EN een slotdiner
Bon Bini Curaçao
Voor de 12de keer gaan wij naar Curaçao. Hier gaat de AvdR wederom het informele met het formele combineren, maar we gaan ook de Nederlandse advocaten in contact brengen met de advocaten en juristen uit Curaçao. Juist deze combinatie heeft al een meerwaarde. Leren van een andere visie en andere opvattingen brengt iedereen een stuk verder.
We gaan ook het informele aspect van deze studiereis uitbreiden. Zo zullen alle deelnemers en sprekers worden uitgenodigd bij het openingsdiner en het slotdiner.
INCLUSIEF: informeel welkomstdiner op 29 september en slotdiner op 3 oktober
De cursus gaat definitief door!
Zon, zee en zekerheid. What's not to like? Op de vijfde dag van onze cursus op Curaçao staan zekerheidsrechten centraal. Dit onderdeel van de cursus gaat dieper in op het belang van zekerheidsrechten in contractuele relaties. We behandelen pandrecht, eigendomsvoorbehoud en retentierecht en gaan uitgebreider op actuele ontwikkelingen rond pandrecht op vorderingen. Daarnaast bespreken we knelpunten rond executie en verhaal.
In Caribische sferen is het goed nadenken en discussiëren over de actualiteiten Ondernemingsrecht. Er zal aandacht zijn voor de belangrijkste ontwikkelingen in wetgeving en rechtspraak op het brede terrein van het Ondernemingsrecht. In ieder geval zal er uitbundig worden stilgestaan bij de aansprakelijkheid van bestuur en toezicht van rechtspersonen in een veranderend juridisch klimaat, waarbij thema’s als beleidsbepaling en doorbraak van aansprakelijkheid in concernverhoudingen zeker aandacht zullen ontvangen, waarbij ook zal worden gekeken naar de voor- en nadelen van de vrijwillige aanvaarding van groepsaansprakelijkheid door het hoofd van de groep. En daarnaast uiteraard de allernieuwste ontwikkelingen in de komende vijf maanden.
Ik zie er naar uit.